ویلچر برقی

ویلچرهای برقی این امکان را به شما می دهند که مثلاً برای سوار شدن به ماشین نیازی به کمک نخواهید داشت، با قابلیت تنظیم ارتفاع، می توانید با سایر افراد هم قد باشید، تا هنگام صحبت اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنند. با استفاده از ویلچرهای برقی افراد می توانند کارشان را به راحتی انجام دهند.

ویلچر های برقی

با افزایش سرعت این دستگاه، طول محوری آن به طور خودکار افزایش می یابد تا ثبات بیشتری در حین حرکت برای سوارکار آن فراهم شود. می توان از آن برای مدت طولانی استفاده کرد. داشتن کیفیت و راحتی بالا در سفرهای طولانی بسیار مهم است. سرعت سفر تا 12 مایل در ساعت و عمر باتری طولانی. تجهیزات ضد نوک و وسایل کمکی حرکتی ویلچر باید طوری تنظیم شوند که روی سطح شیب دار و سایر سطوح گیر نکنند.

ویلچر برقی مسافرتی

ویژگی های این ویلچرها باعث می شود که فقط برای حمام و توالت استفاده شوند و برای افراد مسن و ناتوان بسیار مفید هستند. کمربند ایمنی پا و کمربند ایمنی مورب باید قسمت بالایی بدن را بپوشاند. کمربند مورب نباید روی دست ها بلغزد. کمربند ساق پا باید در سرتاسر ساق پا و نه چندان دور از بدن قرار گیرد. موقعیت کنترلر این ویلچر قابل تنظیم بوده و موقعیت طولی و ارتفاع آن در مناسب ترین نقطه برای مسافر ثابت می شود.

نتیجه بررسی این مقاله برای اینکه بدانیم ارزان ترین ویلچر برقی در ایران کدام است ما را به سمت محصولات شرکت آساچیر هدایت می کند. شاید باورش سخت باشد، اما اگر معلول هستید و دستتان نمی تواند ویلچر معمولی را بچرخاند، برای خرید ویلچر برقی باید 8 تا 30 میلیون تومان هزینه کنید، آن ها هم برایشان دردسرساز شده است. برخی از صندلی‌های چرخدار دارای دسته‌های قابل جابجایی هستند، برخی از صندلی‌ها دارای دسته‌هایی هستند که می‌توان ارتفاع آنها را برای راحتی تنظیم کرد.

ویلچر برقی

اجاره ویلچر برقی پله رو

به راحتی می توان این ویلچر برقی را بدون جدا کردن باتری تا کرد. اما یکی از محصولات پرفروش، ویلچر برقی تاشو است. این مدل به کمک موتورهای قدرتمند و کوچک (جایی که کل حجم موتور در حجم چرخ پنهان شده است) روی سطوح شیبدار به خوبی حرکت می کند. آرایش چرخ های کروی به صورت لوزی است. در برخی از ویلچرها، چرخ های کوچک جلو یا عقب می توانند حرکت کنند. برخی از ویلچرها برای جابجایی راحت تر، مهار نصب شده اند.


ویلچر برقی با قابلیت تنظیم ارتفاع

همچنین برای کاهش وزن این ویلچرها معمولاً پشتی صندلی را کوتاهتر می کنند. این نوع ویلچر که بسیار سبک است معمولا در آمبولانس ها و بیمارستان ها برای جابجایی بیماران استفاده می شود. این ویلچرها دارای فریم های فوق سبک و چرخ های کوچکی هستند که به راحتی در صندوق عقب خودرو قرار می گیرند. ویلچر برقی سبک در واقع یک ویلچر برقی مسافرتی است که از موتورهای قدرتمند و در عین حال سبک وزن، باتری لیتیومی (بادوام و سبک وزن) و بدنه آلومینیومی (سبک و زیبا) استفاده میکند.

ویلچر برقی

همانطور که از نام این ویلچر پیداست، برای مواقعی طراحی شده است که فرد نیاز به ایستادن دارد. ویلچر برقی که به عنوان صندلی چرخدار کودکان نیز شناخته می شوند، دارای ویژگی های مشابه ویلچرهای استاندارد هستند، اما در اندازه های کوچکتر و مناسب کودکان ساخته می شوند. ویلچرها در ابتدا دارای دو چرخ در عقب و یک چرخ کوچک در جلو بودند و با گذشت زمان این چرخ کوچک به دو چرخ جلویی تبدیل شد که امروزه می بینیم.