دکور سالن های زیبایی زنانه

آشنایی با انواع دکوراسیون سالن زیبایی به شما کمک می کند تا سالن زیبایی خود را از نظر شکل ظاهری ارتقا بخشید و یا اگر در فکر تاسیس آرایشگاه هستید از ایده های خوب بهره بگیرید و با دقت به دیزاین و طراحی دکوراسیون سالن زیبایی خود بپردازید. همانطور که می دانید آرایشگری امروزه تبدیل به یکی از شغل های اصلی و مدرن در دنیا شده و شرط موفقیت در این کار بعد از حرفه ای بودن، داشتن یک سالن زیبایی با دکوراسیونی جذاب و شیک می باشد.

دکور سالن های زیبایی زنانه

دکور سالن های زیبایی زنانه

دکور سالن های زیبایی زنانه نقش مهمی در انجام صحیح کارها و بهبود شرایط داخلی سالن زیبایی در نیاوران دارد. یکی از نکات مهم و قابل توجه برای طراحی دکوراسیون داخلی سالن های توجه به نیاز ها و قوانین کلی چیدمان این فضا می باشد. علاوه بر این، انتخاب دکور مناسب و شیک اهمیت زیادی در جذب و رضایت مشتری خواهد داشت و دکوراسیون طراحی شده بهتر است که مورد پسند مشتری نیز واقع گردد.

سالن زیبایی در نیاوران شامل بخشهای زیر می باشد:

قسمت مدیریت یا پذیرش سالن

دکور سالن های زیبایی

فضای اصلی انتظار و نشیمن مشتری

دکوراسیون سالن

خدمات مو

پدیکور

مانیکور

دکوراسیون سالن های زیبایی زنانه

بخش خدمات سالن شامل میکاپ، پوست و مو، مانیکور و پدیکور

دکور سالن زیبایی زنانه

میکاپ عروس

دکور سالن زیبایی

خدمات پوست

تجهیزات سالن های زیبایی

دکوراسیون و طراحی فضای داخلی سالن زیبایی در نیاوران از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همچنین انتخاب نوع سبک دکوراسیون کلاسیک یا مدرن هم باید توجه نمود تا بعد از انتخاب نوع سبک دکور سالن و تجهیزات آن را براساس نوع سبک انتخاب و طراحی نمود.

معرفی انواع مختلف طراحی دکوراسیون سالن زیبایی

دکوراسیون سالن زیبایی به سبک ویکتوریایی

در طراحی انواع دکوراسیون سالن زیبایی باید به این نکته توجه داشته باشید که طراحی باید با استانداردهای جهانی باشد سپس به فکر انتخاب سبک مورد نظر خود باشید. یکی از انواع دکوراسیون سالن زیبایی، سبک مجلل یا ویکتوریایی است که در این نوع طراحی باید از تجهیزات بسیار لوکس و مجلل به سبک بریتانیای دهه 20 میلادی بهره بگیرید. ایرانی ها به این سبک های لوکس علاقه زیادی دارند و با چنین طراحی می توانید مشتری های بسیاری را جذب نمایید ولی این سبک مستلزم داشتن یک فضای بزرگ و بودجه کافی می باشد.

دکوراسیون سالن های زیبایی به سبک کلاسیک

سبک کلاسیک دکوراسیون داخلی دارای ویژگی های خاص و منحصر بفردی می باشد. دیوار ها و سقف های گچ بری شده ، حضور مبلمان هایی که عمدتا چوبی هستند.  در سبک کلاسیک به جزئیات توجه بسیاری می شود و دیوارها و سقف ها تماما گچ بری شده و از مبلمان چوبی استفاده می شود، در طراحی انواع دکوراسیون سالن زیبایی به این سبک از وسایل دکوری چوبی حکاکی شده، بسیار استفاده می شود و چنین سبکی در مکان هایی که دارای سقف های بلند هستند، قابل اجرا می باشد و باید توجه داشته باشید که پرده ها در سبک کلاسیک اهمیت ویژه ای دارند و باید از پرده های مخصوص این سبک برای آرایشگاه خود استفاده نمایید

دکوراسیون سالن زیبایی به سبک  مدرن

دکوراسیون به سبک مدرن در واقع ایجاد فضایی خلوت و ساده است. همچنین استفاده از اشکال در طبیعت موجود نیست و ساخته ذهنی است. عنصر تزیینی در این سبک استفاده نمیشود و در صورت استفاده بسیار کم و محدود می باشد. مهمترین ویژگیهای این سبک استفاده از شکلهای هندسی زاویه دار، میزهای سبک مدرن مربع شکل و کوتاه ، مبلها شکل ساده تری دارند معمولا از چرم استفاده می شود یا اینکه تمام پارچه هستند.